Kurjerio iškvietimas

Apple kurjerio iškvietimas

Kodėl mes?

Saugumas: UAB INC įmonė įsteigta 2005 metais ir jau 2008 metais pradėjo teikti Apple kompiuterių po garantinio remonto paslaugą. Šiuo metu bendradarbiaudami su VENIPAK kurjerine kompanija pradėjome teikti naują paslaugą – paėmimas iš namų visoje Lietuvoje. Tai visiškai saugu ir patikima, nes jūsų siunta turi draudimą.

Supakavimas: supakuokite savo įrenginį pagal pateiktas taisykles http://www.venipak.lt/tinkamas-pakavimas/ , taip užtikrinsite savo įrenginio saugumą, kad mus pasiektų be jokių papildomų defektų(apibraižymų, ir t.t.).

Remonto terminai: derinami su klientu pagal remonto sudėtingumą bei detalių tiekimo terminą.

Mūsų atsakomybė: kaip turintiems ilgametę patirtį kuo sklandžiau ir patikimiau atlikti remonto darbus minimaliausiomis išlaidomis kliento požiūriu.

Atsiskaitymas: atsiskaityti turite galimybę bankiniu pavedimu gavus sąskaitą faktūrą arba grynais pinigais atsiimant sutvarkytą įrenginį iš kurjerio.

Kodėl: jeigu gyvenate Vilniaus užmiestyje, kitame Lietuvos mieste arba neturite galimybės bei laiko atvykti į mūsų ofisą, ši paslauga tikrai Jums! Paslaugos tikslas sutaupyti kliento laiką bei suteikti galimybę pasiimti kliento siuntą  Jam patogiu metu ir vietoje. Tai patogu, patikima ir svarbiausiai nerealu!

Užpildykite žemiau pateikta formą ir vadybininkas susisieks su jumis dėl siuntos paėmimo. Tai saugu, greita ir patogu!